Sinema

Onur Ünlü’nün filmi “Gerçek Kesit: Manyak” vizyon için gün sayıyor

Onur Ünlü’nün yönetmenliğini üstlendiği “Gerçek Kesit: Manyak”ın vizyon tarihi için geri sayım başladı. Filmin yayınlanan fragmanı büyük beğeni topladı.”Gerçek Kesit: Manyak” 23 Mart’ta vizyona giriyor. 90’lı yılların efsane yapımı, yıllar sonra yine Cahit Kaşıkçılar’ın senaryosuyla ve Onur Ünlü imzasıyla seyircisiyle yeniden buluşmak için gün sayıyor.

Senaryosunu Cahit Kaşıkçılar’ın kaleme aldığı gerilim-komedi filmi “Gerçek Kesit: Manyak” 23 Mart’ta sinemaseverlerle buluşacak.

ÜNLÜ OYUNCULAR GERÇEK KESİT: MANYAK’TA!

Gerçek Kesit:Manyak’ın yayınlanan fragmanıyla birbirinden ünlü isimlerin filmde rol aldığı ortaya çıktı. Ahmet Rıfat Şungar, Ege Tanman, Erkan Kolçak Köstendil, Feride Çetin, Hazar Ergüçlü, Mehmet Erdem, Mert Günışık, Metin Üstündağ, Meriç Aral, Muhsin Akgün, Öner Erkan, Sadi Celil Cengiz, Serdar Orçin, Serkan Keskin, Sevilay Çiftçi, Sırrı Süreyya Önder, Taner Ölmez, Türkü Turan, Umut Kurt, Zeynep Çamcı’nın konuk oyuncu olarak yer aldığı film büyük merakla bekleniliyor.

GERÇEK KESİT: MANYAK’IN HİKAYESİ

Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza’nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil’le ilişki kurmaya çalışıyordur. Olaylar gelişir…

GERÇEK KESİT: MANYAK KÜNYE

Yapım: Mor Koyun
Vizyon Tarihi: 23 Mart 2018
Yönetmen: Onur Ünlü
Senaryo: Cahit Kaşıkçılar

Görüntü Yönetmeni: Vedat Özdemir

Yardımcı Yönetmen: Elif Reis

Sanat Yönetmeni: Hamza Yılmaz

Oyuncular: Cahit Kaşıkçılar, Emel Emir, Fatma Pazvant, Mehmet Vanlıoğlu, Erdal Parmaksız, Zehra Sözügüzel, Mesut Hakyemez, Berat Demireğer, Ufuk Durmaz, Çetin Altındal, Fatih Yıldızgül, Ayca Öztürk.

 

GERÇEK KESİT: MANYAK’IN FRAGMANI

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu