Magazin

Öpüşme videoları sosyal medyaya düşen Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı cephesinden açıklama

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme videosu sosyal medyaya düştü. Barış Murat Yağcı ‘Nisa’nın yaşı küçük’ ifadelerini kullandıktan sonra aşk iddialarını yalanlamıştı. İkilinin öpüşme videosu sosyal medyaya düşünce ikiliden açıklama geldi.

Daha önce aşk iddialarını yalanlayan ikiliden yeni haber geldi. Survivor 2020’nin en popüler isimleri Nisa ve Barış’ın sevgili olduğu iddia edilmişti, ikilinin yakınlaştığı anlar sosyal medyaya düştü.

Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan video ile ilgili ikiliden açıklama geldi. Öte yandan Barış Murat Yağcı daha önce yaptığı açıklamada, “Bu tarz haberlerin artık bir son bulması lazım. Nisa’nın yaşı daha çok küçük ve ailesi de yıpranıyor” ifadelerini kullanmıştı.

AÇIKLAMA GELDİ

Yapılan açıklamada, “Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz.” ifadelerine yer verildi.

İŞTE O AÇIKLAMA

Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş iki genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize laik olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlerle daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz.

Bu sebeple yaklaşık 4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişki ile gündeme gelmenin bunu PR çalışması olarak kullanmanın ikimizin de hayata bakışına çok aykırı olduğunu bilmenizi isteriz.

Güzel işlerimizi hayata geçirip daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı isterken bugün yaşanan durum karşısında bir açıklama yapma gereği duyduk.

Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. İlişkimizi tüm yakın çevremiz ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimizle anılmak istiyoruz.

İnsanların özelini kayda alıp paylaşmak suçtur. Şu an yayınlanan videoyu çeken ve paylaşan kişi çok yakın zamanda yargı önünde bunun cezasını ödeyecektir.

Dileriz arkadaş bildiğiniz kimse sizin özel anlarınızı çekip paylaşmaz ve arkadaş kazığı yemezsiniz. İlişkiler ekran önünde değil kalplerde yaşanmalıdır. Bizimle birlikte olan tüm güzel insanlara teşekkürler.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu