MagazinManşet

Organizatörlerin kurnazlığı Hande Yener’i hayranlarıyla karşı karşıya getirdi

Hande Yener’in Yılbaşı’nda sahneye çıktığı otel salonunun kapasitesi iki katına çıkarılınca izdiham kaçınılmaz oldu. Organizatörlerin işgüzarlığı nedeniyle seyirci kapasitesinin neredeyse iki katına çıkarılması izdihama neden oldu. Ünlü popçu Hnade Yener, bu nedenle Yılbaşı için çıktığı sahnede yer yer protestolara maruz kaldı. Konserinde zor duruma düşen Hande Yener, yaptığı açıklama ile organizatörlere kapasite aşımı yaptıkları için dava açmaya hazırlanıyor.

PROTESTO ALAN HANDE YENER’DEN İZDİHAM AÇIKLAMASI

Hande Yener’in resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada; “Organizatörler tarafından otel kapasitesinin çok üstünde bilet satışı yapıldığı için, gelen misafirlerimize karşı son derece mahcup olduk. 2.800 kapasiteli salona, 4 bin 500’e yakın bilet satışı yapıldığı için organizasyonu yapanlara ve tüm sorumlulara yarın dava açmak için başvuracağız. Yılbaşı günü sevenlerimi ve beni zor durumda bırakan bu kişilere karşı hakkımızı Türk Mahkemeleri’nde arayacağız.” denildi.

SALONUN KAPASİTESİ ÇOK AŞILINCA EZİYETE DÖNDÜ

Bazı medya organlarında olay “Hande Yener sahnede yuhalandı” şeklinde verilmesi de dikkatlerden kaçmadı. Yılbaşı gecesi çıktığı mekanda protestolarla karşı karşıya kalan Hande Yener’in oldukça sinirlendiği ve de üzüldüğü konuşuluyor.

İşte, Hande Yener’in resmi Instagram hesabından konuyla ilgili yapılan o açıklama:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu