MagazinSinema

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’nın ilk hafta gişe rakamları açıklandı

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği ve ayrıca başrolünde yer aldığı ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’ filminin ilk hafta gişe rakamları belli oldu. 1 Şubat Cuma günü vizyona giren film sinemaseverlerin merakla beklediği yapım oldu. Film, hafta sonu izlenme rakamı ile hem yönetmen Yılmaz Erdoğan’ı hem de yapımcı şirket BKM’yi mutlu etti.

İLK 3 GÜNDE 923 BİN BİN 663 SEYİRCİ
‘Organize İşler’ serisinin ikinci filmi, ilk üç günde 923 bin 663 seyirci tarafından izlendi.

2005 yapımı serinin ilk filmi, ilk 3 günde 583 bin 870 kişi tarafından izlemiş, toplam 2 milyon 618 bin 244 kişiyi sinema salonlarına çekmişti.

Oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı’nın yer aldığı yapım ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’ filmi, 1 Şubat Cuma günü vizyona girdi. Sinemaseverlerin merakla beklediği yapım, hafta sonu izlenme rakamı ile hem yönetmen Yılmaz Erdoğan’ı hem de yapımcı şirket BKM’yi mutlu etti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu