Medya

ORTALARDA GÖRÜNMEYEN BURCU ÇETİNKAYA ŞU SIRALAR NELER YAPIYOR?

Ünlü rallici Burcu Çetinkaya tesettüre girdikten sonra medyanın gündemine gelmiş ve genç rallicinin tesettüre girmesi adeta olay olmuştu.

Peki şu sıralar medyada pek de görünmeyen Duygu Çetinkaya ne yapıyor?

Çetinkaya, medya dünyasına adım attı. Türkiye Gazetesi’nde röportajları yayınlanan Duygu Çetinkaya’nın son röportajının konuğu ünlü yönetmen fotoğrafçı Nihat Odabaşı’ydı.

Röportajda Nihat Odabaşı’nın Gülben Ergen’le ilgili yorumları oldukça dikkat çekiciydi.

İşte o bölüm:

………………………………………………..

 

Daha sade bir hayat özlemi var mı hiç?

burcu-cetinkaya-2

Olmaz olur mu! Bana bazen yazıyorlar “hayat sana güzel” diye. İçimden gülüyorum; “acaba sana mı güzel bana mı güzel”. Sen biliyor musun hayatta neler yaşıyorum? Bir kare önce ben felçli annemi koyuyorum, bir kare sonra Gülben Ergen’le fotoğrafımı ve adam “hayat sana güzel” diyor. Bir kare öncesini görmüyor ama. Benim ablam ciğer nakli oldu, akciğeri değişti. Annem beyin kanaması geçirdi. Bir de abimin öldürülmesi var. Bu acıları görmüyorlar, şan ve şöhret her şeymiş gibi geliyor. İnsanların bu kalpsiz bakışı bana çok acı geliyor.

Çalıştığınız ünlü isimlerden size bir şey öğreten oldu mu?

Oldu tabii. Mesela, Gülben Ergen benim hayatımda çok önemli isimlerden biri. Hem iş arkadaşım hem en önemli dostum. Hem bu sektörde iyi durabilmek adına çok şey öğretti hem de kalbimin büyümesi konusundaki çabalarıma, aydınlanmama yardım etti. Beni büyüten kadınlardan bir tanesidir.

 Ya kötü tecrübeler?

Şanın, şöhretin, paranın sonu yok. Yarın iki gözümü birden kaybedebilirim, dünyanın en önemli fotoğrafçılarındanım, bir anda hiç olabilirim. O yüzden biz başka bir şeye hazırlanmalıyız.

Sizden bir şey öğrenenler oldu mu, yabancı ünlülerden?

En yoğun Elizabeth Hurley, Kelly Rutterfold ile çalıştım. Onları şaşırtmamın, bir dünya vatandaşı olarak başarılı olmanın tadını yaşadım. Bu ünlü insanların bize olan bakış açısının değişmesinin keyfini yaşadım.

 

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu