Televizyon

Oscar Ödül Töreni Digiturk’te..

Oscar Ödül Töreni için nefesler tutuldu. Ödül Töreni’nin heyecanı Digiturk’te yaşanacak. Digiturk, sinema dünyasının en saygın etkinliği Oscar Ödül Töreni için hazırlıklarını sürdürüyor. Digitürk, dünyaca ünlü yıldız oyuncuların sahne alacağı 90. Oscar Ödül Töreni’ni 4 Mart’ı 5 Mart’a bağlayan gece canlı yayınla 1 No’lu kanalı beIN MOVIES OSCARS HD’de izleyicileriyle buluşturacak.

YEKTA KOPAN VE HANDE DOĞANDEMİR’İN SUNUMUYLA

Digiturk 1 No’lu beIN MOVIES OSCARS kanalında töreni HD yayın kalitesi ile yayınlayacak.

4 Mart’ı 5 Mart’a bağlayan gece yayınlanacak 90. Oscar Ödül Töreni, Yekta Kopan ve Hande Doğandemir’in sunumu ve sürpriz konukların katılımları ile başlayacak.Ceylan Atınç’ın yorumları ve Kırmızı Halı geçidi ile renklenecek gece, sinema yazarları Mehmet Açar ve Melis Behlil’in 90. Oscar adaylarını değerlendirmeleri ile devam edecek.

DİGİTÜRK ÜYELERİNE ÜCRETSİZ

‘Oscar Ödül Töreni’ni tüm Digiturk üyeleri ücretsiz olarak Digiturk 1 No’lu kanaldan ve beIN CONNECT uygulaması üzerinden izleyebilecek. Kırmızı halı ve ödül töreni yayınında ise orijinal dil ve simultane tercüme seçenekleri yer alacak.

3 Mart Cumartesi gecesi ve Akademi Ödülleri’nin dağıtılacağı 4 Mart Pazar günü, törenle ilgili canlı yayınlara kadar 2018’in adayları beIN MOVIES OSCARS kanalında izlenebilecek. 3 Mart Cumartesi 22.15’te En İyi Yabancı Film adayı “Beden ve Ruh” (On Body and Soul), 4 Mart Pazar 10.55’te En İyi Kostüm Tasarımı ve Prodüksiyon Tasarımı ödüllerine aday “Güzel ve Çirkin” (Beauty and the Beast, 2017), 13.10’da En İyi Görsel Efektler dalında aday “Kong: Kafatası Adası” (Kong: Skull Island), 17.35’te En İyi Görsel Efektler dalında aday, 200 milyon dolar bütçeli “Galaksinin Koruyucuları 2” (Guardians of the Galaxy Vol. 2), 20.00’de Julia Roberts ile Owen Wilson’ın başrollerde olduğu, En İyi Makyaj & Saç Tasarımı dalında Oscar adayı “Mucize” (Wonder) ve 22.05’te En İyi Film, Yönetmen, Özgün Senaryo, Erkek Oyuncu dallarında Oscar’a aday olan, yılın en şaşırtıcı gerilim filmi “Kapan” (Get Out) ekranda olacak.

5 Mart Pazartesi günü Kırmızı Halı ve Ödül Töreni tüm gün boyunca beIN MOVIES OSCARS kanalında tekrar yayınlanacak. Bu özel kanal 5 Mart Pazartesi günü 21:00’deki Ödül Töreni yayınının ardından kapanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu