Sinema

Osman Pazarlama Recep İvedik’i mumla arattı

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar sinemada Recep İvedik’le yakaladığı gişe başarısını bir türlü yakalayamıyor. Ünlü oyuncunun son filmi Osman Pazarlama, üç günlük gişe performansıyla Recep İvedik filmlerinin gerisinde kaldı.

Şahan Gökbakar’ın son filmi ‘Osman Pazarlama’3 günün sonunda izleyen kişi sayısı yaklaşık 706 bin. Ünlü komedyen bu rakamla Recep İvedik filmlerindeki gişe hasılatını mumla arıyor.

Gişe rekortmeni Şahan Gökbakar’ın 19 Şubat’ta vizyona giren ‘Osman Pazarlama’ filminin ilk 3 günlük gişe rakamları belli oldu. Osman Pazarlama filmi, hafta sonunda 706 bin kişi tarafından izlendi. Ünlü komedyen, bu rakamla hafta sonu en çok tercih edilen film olsa da ‘Recep İvedik’ serilerindeki başarısını arattı.

Osman Pazarlama için sorun sadece gişede değil. Filmle ilgili yapılan eleştirilerde mizah açısından doyurucu olmadığı konusu gündeme getiriliyor.Şahan Gökbakar, yapılan kötü eleştirilerle ve filmle ilgili şunları söyledi: “Böyle bir zamanda, bunca üzüntü ve moralsizlikle özellikle de herkesin sokağa çıkmaya tedirgin olduğu günlerde, 706 binden fazla seyircimiz filmimizi şereflendirmiş. Allah hepinizden razı olsun.

Bizlere büyük bir başarı yaşattınız. Hepinize çok teşekkürler. Tabii ki yaptığımız her filmden sonra olduğu gibi bu filmden sonra da ‘meyve veren ağaç taşlanır” sözünün en güzel örneklerini yaşıyoruz. Yüzlerce sahte hesaptan filmi karalayan, bana ve aileme hakaret ve küfürler içeren birçok yorum yazıldı. Recep İvedik serisi devam edecek. Kendimizle yarışımız bitmeyecek. Kısacası Gökbakar kardeşler, sizleri güldürmeye devam edecek.”

Şahan Gökbakar, ‘Recep İvedik 4’teki toplam 7 milyon 369 bin 98 kişilik seyirci rakamıyla Türk Sinema tarihinin en çok izlenen filmi olma unvanını elinde bulunduruyor.

ŞAHAN GÖKBAKAR FİLMLERİNİN GİŞELERİ

Osman Pazarlama ………706.065 (iLK ÜÇ GÜN)
Recep İvedik 4…………. 1.641.474
Celal ile Ceren…………….. 601.334
Recep İvedik 3…………. 1.153.071
Recep İvedik 2…………. 1.209.453
Recep İvedik………………. 791.536
Gen……………………………… 39.403

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu