Televizyon

Oto tamirci çırağı Cevap Sende’ye damgasını vurdu

Konya’da yaşayan oto tamirci çırağının başarısı ATV’de yayınlanan Cevap Sende adlı yarışmaya adeta damga vurdu.

Stüdyoda yarışan kadar, ekran karşısında ‘Cevap Sende’ uygulaması aracılığıyla soruları yanıtlayanın da kazandığı ‘Cevap Sende’de bugüne kadar sorulan soruların tamamını doğru bilip, en yüksek puana ulaşan kişi, Konya’da yaşayan oto tamirci çırağı 19 yaşındaki Ahmet Dağtaş oldu.

Sürekli ‘Cevap Sende’yi izlediğini ve cep telefonuna indirdiği ‘Cevap Sende’ uygulaması ile soruları yanıtladığını söyleyen Ahmet Dağtaş’a,  kazandığı tablet bilgisayar program ekibi tarafından teslim edildi.

KAZANDIĞINA İNANMAKTA ZORLANDI

Yayın bittikten sonra ekip tarafından telefonla aranan Ahmet Dağtaş, tablet bilgisayar kazandığına inanmakta zorlandı. Genç yarışmacının ertesi gün Konya’da çalıştığı tamirhaneye gelen program ekibini karşısında görünce heyecanlandığı görüldü. Ahmet Dağtaş:

“Önce kandırılıyorum sandım. Sonra programın facebook sayfasında adımı görünce inandım! Benim için iPad bir hayaldi, hem de bir tamirci çırağı olarak bir bilgi yarışmasını kazanmak büyük sürpriz oldu!” diye konuştu.

Geçen bölümde rakipleri Ünlüler takımını eleyerek büyük ödüle çok yaklaşan Barış takımı, final sorusunda riske girmedi. Barış takımının final sorusunda kasalarında biriken 47 bin 25 lirayı alarak yarışmadan çekilmesinin ardından Yedi Buçuk takımı ile büyük ödülü kazanarak çifte düğün yapmak isteyen Roket takımının mücadelesi başladı.

250 BİN LİRA SAHİBİNİ BEKLİYOR

250 bin liralık büyük final sorusu heyecanının yaşanacağı, neşeli, bilinmezlerle dolu, ekrandaki kadar ekran başındakinin de kazandığı sıradışı yarışma ‘Cevap Sende’ 28 Temmuz Salı akşamı 9. bölümü ile atv’de…

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı