Oyun

Outlast 2 oyunu korku çığlıkları attırmaya geliyor

Müdavimleri tarafından büyük bir merakla beklenen Outlast 2 oyununun  çıkış tarihi belli oldu. Bugüne kadar yapılmış en iyi korku filmleri listesinin ilk sıralarında yer alan Outlast oyununun devamı niteliğindeki seri olan Outlast 2’nin çıkış tarihi 2017’nin ilkbaharı ayları olarak anons edilmişti. Daha önce demosu yayınlanan Outlast 2 oyunun çıkış tarihinin 25 Nisan olarak belirlendiği haber veriliyor.

OUTLAST 2 TRINITY VERSİYONUYLA GELİYOR

Kulislerden sızan habere bakılırsa Outlast 2 oyununun PC, Playstation 4 ve Xbox One konsolları için net olarak 25 Nisan 2017 tarihinde piyasada yerini alacağı konuşuluyor.

Ortaya konan bilgiler sadece yeni oyunun çıkış tarihi ile sınırlı değil. Dijital ve fiziksel disk olarak piyasalarda yerini alacak olan Outlast 2 oyununun bir de Trinity versiyonu piyasaya sürüleceği bildiriliyor.

KORKU HİSSİ DAHA AĞIR BASACAK

Outlast Trinity paketinin içinde oyunun ilk ve ikinci versiyonu ile birlikte ilk seriye ait olan düzeltme eklentileri yer alacak. Bu kombine paket ile birlikte kullanıcılar, oyunu tam anlamıyla başından itibaren oynayabilecek. Ayrıca yeni oyunla birlikte korku hissinin daha yoğun bir biçimde hissedilmesini mümkün olacak.

Bağımsız korku oyunu Outlast, pek çok oyuncuya korkudan çığlıklar attıran bir oyun olarak biliniyor. Devam oyunu Outlast 2 de ilk oyunun izinden gideceği ifade ediliyor. Oyunu tasarlayan ekibin ilk oyunda yaptıkları gibi önce kendi korktukları bir oyun yapmanın peşinde oldukları konuşuluyor. Outlast 2, Outlast ile aynı evrende geçecek fakat yeni karakterleri ve yeni mekanları konu alacak. Oyun hakkında verilen tüm bilgiler şimdilik bu kadar.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu