Yerli Dizi

ÖYKÜ ÇELİK AĞLATAN DANS SETİNİ ÇOK SEVDİ

İzleyici ile buluşmasına sayılı günler kalan “Ağlatan Dans” dizi seti ara veriyor, kimse evine dönmek istemiyor. Başrollerini Kıvanç Kasabalı ve Öykü Çelik’in paylaştığı dizinin çekim aralarında akordeon çalıyor, oyuncular Çerkes dansları öğreniyor. Çekimleri Çanakkale’nin doğal güzellikleri arasında geçen dizide, oyuncuların hiçbiri İstanbul’a geri dönmek istemiyor. ‘Begüm’ adlı karakteri canlandıracak olan Öykü Çelik; “İstanbul’a dönmek çok zor olacak, burayı çok sevdik.” dedi.

DİZİ BAŞLAMADAN, RUS FANLARI DİZİ TANITIMINI RUSÇA’YA ÇEVİRDİ!

“Ağlatan Dans”, sadece dizi müziğinin yer aldığı tanıtımının yayınlanmasıyla bile sosyal medyada merak uyandırdı! Çerkes kültürüyle Türk kültürünün buluştuğu bir aşk hikayesini anlatan dizi yayınlanmaya başlamadan Türkiye ve birçok ülkede fanları oluştu bile! Rus fanları, dizinin yayınlanan ilk tanıtımını hız kesmeden tanıtımı Rusça’ya çevirdi.

Merakla beklenen dizi 4 Haziran’da seyirciyle buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu