Yerli Dizi

Öykü Gürman Atv’nin o dizisinde hem şarkı söyledi hem de oynadı

Başarılı yorumcu Öykü Gürman şu sıralar yeni bir dizi ile gündemde. Gürman, tanıtımlarıyla merak uyandıran Atv’nin yeni dizisinin ilk teaser’ındaki şarkıyı seslendirmekle kalmadı. Aynı zamanda dizide rol alıp oyunculuğa göz kırptı. Atv’nin yeni dizisi projesi “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde rol alan Öykü Gürman, ilk teaserda söylediği türkü ile sosyal medyayı salladı.

ÖYKÜ GÜRMAN DİZİDE “ASİYE” ROLÜNDE OYNAYACAK

Atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekimleri Trabzon’da devam ediyor. İlk teaser ı ile sosyal medyayı sallayan dizinin müzikleri de hikayesi kadar çok konuşuldu. Dizinin tanıtımındaki türküyü seslendiren sevilen sanatçı Öykü Gürman, hem türkü söyledi hem de dizide Asiye karakterine hayat verdi. Dizideki rolünden çok mutlu olduğunu dile getiren yetenekli sanatçı, “Çok güzel bir ekiple Karadeniz’deyiz. Hikayemiz bir kadının uğradığışiddeti konu alıyor. Böylesine anlamlı bir hikayede rol alıyor olmak beni mutlu etti” dedi.

DİZİNİN YÖNETMENLİĞİNİ OSMAN SINAV ÜSTLENİYOR

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ınyer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu