Televizyon

Öykü Gürman hangi kanalda yemek programı sunacak?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, yeni bir programa başlıyor. Yemek programı sunmaya hazırlanan Öykü Gürman, ilk defa yemek formatıyla izleyici ile buluşacak.

ÖYKÜ GÜRMAN SHOW TV’DE

Yakında Show TV ekranlarına yayınlanacak olan programın, yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği Öykü Gürman ile Günün Yemeği “Bugün ne pişireceğim” telaşına veya “Ben de yapabilir miyim?” sorusuna son veriyor. Programda lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tariflerine yer verilecek.

 

Show TV’den Öykü Gürman’ın programıyla ilgili flaş karar!Programı neden bitti? (MEDYABEY-ÖZEL)

 

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, hem pratik hem de çok lezzetli, tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı birbirinden maharetli konuklarıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak. Mutfaktaki malzemelerle, kolayca yapabilecek tariflerle  harika sofralar kurmanın yanı sıra bin bir çeşit tatlı ve kurabiye yapımı da izleyiciye sunulacak.

Lezzetin eğlenceli sohbetlerle harmanlandığı “Öykü Gürman ile Günün Yemeği” programının yayın tarihi henüz belli değil. Yeni yemek programının  yakında Show TV ekranlarında olması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu