MagazinManşet

Öykü Gürman Yavuz Bingöl’le boşanacakları yolundaki haberler hakkında konuştu

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman’ın boşanacakları yolundaki haberlerden sonra ikili tam bir sessizliğe gömülmüştü. Sonunda taraflardan şarkıcı Öykü Gürman, boşanma dedikodularıyla ilgili sessizliği bozan ilk isim oldu. Öykü Gürman, kamuoyunda merak edilen Yavuz Bingöl’le boşanıp boşanmayacakları konusuna açıklık getirdi.

Öykü Gürman bu konuda medyada çıkan haberlerin doğruluğunu kabul etti. Ayrılık haberini doğrulayan genç şarkıcı, “Yavuz benim her zaman kıymetlimdir, yollar ayrılabilir ama dostluklar bitmez” eklinde açıklama yaptı.

“YAVUZ BENİM KIYMETLİMDİR”

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl henüz yedi ay önce dünya evine girmişlerdi. Gürman, yedi aylık eşi ile boşanacaklarını ifade etti. Başarılı yorumcu, Murat Evgin’le düet yaptığı “Kaderimsin” adlı şarkının video klibinin çekimlerinde kameraların karşısına geçerek önemli açıklamalar yaptı.

Muhabirlerin Bingöl ile ayrılacakları haberlerini sorması üzerine ilk olarak sessiz kalmayı tercih eden Gürman, sonunda kısa bir açıklama yaptı. Üzgün olduğu her halinden belli olan Gürman’ın, soğuk kanlılığını korumaya çalıştığı görüldü.

Basında çıkan ayrılık haberlerini yalanlamayan ünlü şarkıcı, “Yavuz benim her zaman kıymetlimdir. Yollar ayrılabilir ama dostluklar bitmez. Her zaman görüşeceğiz. Onun tecrübesinden ve deneyimlerinden faydalanmaya devam edeceğim. Yavuz, eminim her konuda bana her zaman destek verecektir. Dediğim gibi özel şeyler son bulabilir ama arkadaşlık hiçbir zaman bitmez” şeklinde konuştu.

NİKAH TÖRENİ SUADA’DA YAPILMIŞTI

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman, geçtiğimiz  4 Ağustos’ta Kuruçeşme Suada’da düzenlenen nikah töreniyle evlenmişlerdi. Ancak Erdoğan törene katılmadı. Nostaljik gelin arabasının kullanıldığı düğün töreninde çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymıştı. Törene; eski Avrupa Birliği Bakanı  Egemen Bağış, , Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve sanat camiasından birçok isim katılmıştı.

Daha önce nikah törenine katılacağı haber verilen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan programının değişmesi nedeniyle düğüne katılamamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu