Televizyon

Öykü Gürman’ın sunacağı yemek programının başlama tarihi belli oldu

Öykü Gürman’ın sunumuyla Show TV’de başlayacak olan yeni yemek programı başlıyor. “Öykü Gürman ile Günün Yemeği” 12 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Show TV ekranlarında olacak. İşte yeni yemek programıyla ilgili detaylar..

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, hem pratik ve lezzetli, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak. Lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda olacak.

 

Lezzetin eğlenceli sohbetlerle harmanlandığı Öykü Gürman ile Günün Yemeği, “Bugün ne pişireceğim?” telaşına veya “Ben de yapabilir miyim?” sorusuna son veriyor. Sizler ekranlarınız başına kurulun ve akşama ne pişirsem diye düşünmeyi Öykü Gürman’a bırakın!

“Öykü Gürman ile Günün Yemeği” 12 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 11.30’da Show TV’de olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu