Televizyon

Oylum Talu canlı yayında şok oldu…Konuğundan o lafı duyunca ne yapacağını şaşırdı

Habertürk TV’de “Burası Haftasonu” programının sunucusu Oylum Talu’nun konuğu Sümerolog Veysel Donbaz’dı. Donbaz’ın canlı yayındaki açıklamaları sırasında beklenmedik şekilde kullandığı”o…pu” kelimesi Oylum Talu’nun elinin ayağının dolanmasına neden oldu. Donbaz’ın kullandığı o ifade sonrasında Oylum Talu’nun verdiği ilk tepki ve sonrasında durumu kurtarma çabası dikkat çekti.

Habertürk ekranlarındaki programın canlı yayınında zor anlar yaşandı. Oylum Talu’nun sunduğu “Burası Haftasonu” adlı programın konuğu Sümerolog Veysel Donbaz’dı. Donbaz, canlı yayın esnasında kurduğu bir cümleyle Oylum Talu’yu şaşırttı.

Konuk Donbaz, “Diyorlar ki onu buraya getirelim, kapıştıralım, sonra bir o…pu buluyorlar, o…pu kadın…” ifadelerini kullandı. Programn sunucusu Talu ise, “Hocam canlı yayındayız” diyerek Donbaz’ı uyardı. Donbaz ise, “ne diyelim” diye sordu.

Oylum Talu önce “bir hanımefendi diyelim” dedi olmadığını görünce de “kadın diyelim” dedi. Oylum Talu’nun bu sırada zor anlar yaşadığı görüldü.

İşte Oylum Talu’nun canlı yayında şok yaşadığı o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu