Medyabey TV

Oyuncu Aslı İnandık haber bültenlerindeki abartılı seslendirmeleri fena ti’ye aldı

Şu sıralar Benim Tatlı Yalanım dizisinde Saniye karakterini canlandıran başarılı oyuncu Aslı İnandık, sosyal medya hesabından özellikle haber bültenlerinde karikatürize bir hal alan seslendirmelerdeki abartılı vurguları ti’ye aldı.  Aslı İnandık’ın paylaştığı alaycı video sosyal medyayı salladı…

1989 İstanbul doğumlu olan Aslı İnandı, sosyal medya fenomeni olarak ünlendi. Aslı İnandık kariyerine oyunculuk alanında devam ediyor. İnandık, sosyal medyada paylaştığı komik videolar ile tanınmaya başlamasından sonra adından “Aslı Gibidir” filmi ile de söz ettirdi.

2014 yılında ise Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Aslı İnandık, Güldür Güldür Show programındaki performansı ile dikkatleri çekti.

Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Yıldızlar Şahidim dizisinin kadrosunda yer almakta, Feraye karakterini canlandırdı.

İşte, Aslı İnandık’ın sosyal medyada çok konuşulan haber bültenlerine yönelik ironik göndermesi:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu