Magazin

Oyuncu Aslı İnandık’tan ünlülere “story çekmelik konu arayan kadın”göndermesi

Star TV’de yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinin Saniye’si Aslı İnandık, ilginç göndermeler yaptığı sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde ana haber bültenlerindeki abartılı seslendirmeleri ti’ye alan İnandık’ın hedefinde bu kez sosyal medyada lüks yaşantısını göstermek için fırsat kollayan ünlüler vardı.

Başarılı oyuncu, sosyal medya Twitter hesabından yaptığı video paylaşımında mesaj verme kaygısı ile çekilen aslında başka bir hesapla yapılan paylaşımlara ironik bir biçimde gönderme yaptı.

Aslı İnandık, bugün “Fondaki evini göstermek için story çekmelik konu arayan kadın” notuyla sosyal medyada sıkça görülen bir duruma atıf yaptı.

İşte, İnandık’ın dikkat çeken o videosu:

Aslı İnandık geçtiğimiz günlerde özellikle büyük kanalların ana haber bültenlerindeki abartılı seslendirmeleri ti’ye almış bu videosu da medyada gündem olmuştu:

ASLI İNANDIK KİMDİR?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde “Saniye” karakterine hayat veren isim Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü öğrenimi gören İnandık, Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla öne çıkan İnandık, kısa süre içerisinde Gürse Birsel’in de dikkatini çekmeyi başardı. Yalan Dünya dizisiyle ilk kez kameraların karşısına geçen İnandık, 2014 yılında Yıldızlar Şahidim Olsun dizisinde rol aldı. Sosyal medyada paylaştığı videolarda kısa süre içerisinde büyük bir ün kazanan İnandık, müziğe devam edip etmeme yönünde düşünceleri hakkında da asla geri dönmeyeceğini belirtmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu