Magazin

Oyuncu Biran Damla Yılmaz, Engin Akyürek hayranlarının gönlünü nasıl fethetti?

Son yıllarda yer aldığı dizilerle Türk izleyicisinin sevgisini kazanan genç oyuncu Biran Damla Yılmaz YouTube’da kanal açtı. Yeni kanalını sosyal medya hesaplarından duyuran genç oyuncu, kendisiyle ilgili sorulan sorulara cevap verdi. Yılmaz, “En çok beğendiğiniz erkek oyuncu kim?” şeklindeki soruya ise verdiği “Engin Akyürek” cevabıyla Akyürek’in hayranlarını çok mutlu etti.

ATV’de yayınlanan ve uzun soluklu dizi projelerinden olan Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı “Eylül” karakteri işle kendisini izleyiciye sevdiren Biran Damla Yılmaz, yine ATV’de yayınlanan Canevim dizisinde “Ceylan” karakterini oynamıştı. Genç oyuncu Fox TV ekranlarında yayınlanan Baraj dizisinde oynuyor. Yılmaz, çektiği videoda Temmuz ayında sete çıkacaklarını açıkladı.

2014 yılında ATV’de yayınlanan Yasak dizisinde canlandırdığı “Esma” karakteri ile dizi sektörüne adım atan Biran Damla Yılmaz;  Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada, Kırgın Çiçekler, Mucize 2 Aşk gibi filmlerde de rol aldı.

Şu sıralar sosyal medya paylaşımları ile takipçileriyle iletişimini sürdüren başarılı oyuncu YouTube kanalı için çektiği videoda bir soru üzerine “en çok beğendiği ve bir projede karşılıklı rol almayı en çok istediği oyuncu olarak Engin Akyürek’i göstermesi Akyürek hayranlarını mutlu etti.

Sosyal medyada Engin Akyürek hayranları Yılmaz ile ilgili yaptıkları paylaşımlarla memnuniyetlerini ortaya koydular.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu