Magazin

Oyuncu Cemal Hünal’ın çocuğuyla tehdit edildiği iddiası ortalığı karıştırdı

Issız Adam filmi ile hafızalara kazınan ünlü aktör Cemal Hünal, çocuğuyla tehdit edildiği iddia edildi. Cemal Hünal’ın üyesi olduğu Atlı Okçuluk Spor Kulübünün başkanıyla yaşadığı tartışma büyüyünce ünlü oyuncu davalık oldu. Magazin medyası oyuncu Hünal’ı çocuğuyla tehdit edildiği haberine büyük ilgi gösterdi. Başkanın “senin ve çocuğun için çok kötü olur” çıkışının ise bardağı taşıran damla olduğu haber veriliyor.

KARŞILIKLI İDDİALARINDAN VAZGEÇTİLER

Cemal Hünal, İstanbul Atlı Okçuluk Spor Kulübü Derneği üyesiyken geçtiğimiz yıl (3 Şubat) kavga ettiği dernek başkanı Abdullah Bal tarafından yönetim kurulu üyeliğinden çıkartıldığını iddia etti. Yine iddialara göre Cemal dernekten çıkarılması sonrasında kulüpteki atlarını ve dernek tarafından kullanılan lüks model cipini geri isteyince Başkan Bal tarafından hakaretlere uğradı ve tehdit edildi.

“Senin ve çocuğun için çok kötü olur”

Gelişmelerin yaşanmasının ardından savcılığa başvurduğun belirten ünlü oyuncu Cemal Hünal; şikayet dilekçesinde kulüpteki eşyalarına, atlarına ve arabasına derneğin başkanı tarafından el konulduğun; Başkan Bal’ın bununla da yetinmeyip “Bak Cemal, senin çoluğun çocuğun var. Senin ve çocuğun için çok kötü olur, sizi çok kötü yaparım” diyerek kendisini tehdit ettiğini iddia etti. Hünal, mesaj çıktılarını dosyaya delil olarak sundu ve yapılan şikayet sonrasında olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

“Tehditler karşılıklı”

Yürütülen soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan Başkan Abdullah Bal ise kendisini “Cemal Hünal, kendisini yönetim kurulundan çıkarttığım için bana cephe aldı. Malına ve atlarına el koyduğum yalandır. Ona ait üç at vardı, hepsini kendisine verdim. Arabasını da aldı. Fakat sonra kulübe ait olan iki atı daha istedi. Ben kulübe ait olan atları alamayacağını söyledim. Tehdit ettiğim doğrudur fakat o da beni tehdit etti. Tehditlerimiz karşılıklı.” sözleriyle savundu.

Edinilen son bilgilere göre, soruşturma sonunda savcılık, Cemal Hünal ve Abdullah Bal’ın müşteki-şüpheli olduğu bir iddianame hazırladı. İddianamede, karşılıklı olarak birbirlerini tehdit ettikleri kaydedilen ikilinin ikişer yıla kadar hapsi istendi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen dava devam ederken, ikili karşılıklı olarak şikayetlerinden vazgeçince dava düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu