Televizyon

Oyuncu Nihal Yalçın TV8’de yeni bir programa başlıyor

TV8’de Eser Yenenler’in sunduğu EYS adlı talk show’un ardından yeni bir “talk show” programı daha başlıyor. Uzun süre ekranlardan uzak kalan başarılı oyuncu Nihal Yalçın’ın yer alacağı yeni programda Yalçın’a Okan Bayülgen’in Makina adlı programında muhabir olarak dikkat çeken Özgür Çakıt ile reklamcı Kıvanç Talu eşlik edecek.

YALANINI SEVSİNLER’İN BAŞLAMA TARİHİ 26 KASIM

26 Kasım Cuma günü başlayacak programın özelliği yalnızca bir talk show değil, aynı zamanda oyunculuk, dikkat, genel kültür ve keskin zekanın da sergilendiği bir oyun özelliği taşıması.

“YALANINI SEVSİNLER” NASIL BİR PROGRAM?

TV8, oyuncu Nihal Yalçın, Makina’nın çılgın muhabiri Özgür Çakıt ve reklamcı Kıvanç Talu’nun sunuculuğunda yeni bir televizyon kumpanyasına ev sahipliği yapacak.

üçlü,  her hafta iki ünlü konuğu ağırlıyor. Programda üç profesyonel yalancı, hem aralarına aldıkları konukları hem de ekran başındakileri kandırmaya çalışacaklar.

Yalanını Sevsinler yalnızca bir talk show değil, aynı zamanda oyunculuk, dikkat, genel kültür ve keskin zekanın da sergilendiği bir oyun.

Telefon konukları, akıl almaz yalanlarıyla Yalanını Sevsinler Türk televizyonlarına yeni bir enerji getirmeye hazırlanıyor.

Nihal Yalçın, Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Yalan Dünya adlı sit-com’daki performansıyla dikkat çekmişti.

Yeni program Yalanını Sevsinler, 26 Kasım Cuma 23:15’te TV8 ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu