Yerli Dizi

Oyuncu Sinan Albayrak TRT’nin iddialı dizisinde

Fox TV’de yayınlanan O Hayat Benim adlı dizi ise Türk izleyicisinin dikkatlerini çeken oyuncu Sinan Albayrak TRT’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda… Son dönemde güçlü rakiplerini geride bırakmayı başaran TRT 1’in iddialı dizisi Kalk Gidelim, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

SİNAN ALBAYRAK KALK GİDELİM’DE “ALİ DEMİR” KARAKTERİNİ OYNAYACAK

Ekranların en çok takip edilen dizisi Kalk Gidelim’in deneyimli oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Geçtiğimiz haftalarda diziye katılan Nilay Deniz (Nehir)’in babasını canlandıracak Ali Demir rolü için yapım şirketi usta isim arayışına girmişti.

Dizinin akışını değiştirecek karakter için yapım şirketi Sinan Albayrak ile el sıkıştı. Çekimlere başlayan usta oyuncu Sinan Albayrak, Ali Demir rolüyle dizinin gidişatını derinden etkileyecek.

Her Cumartesi saat 20.00’de TRT1 ekranlarında Staff Film’in yapımcılığında çekilen Kalk Gidelim’de Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Yıldız Kültür, Hayrettin Karaoğuz, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu