Magazin

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın cezaevi günleri sona erdi

Ruhsatsız silah bulundurduğu nedeniyle 6 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılan oyuncu Ufuk Bayraktar’la lgili flaş gelişme…Oyuncu Ufuk Bayraktar bugün tahliye oldu. Ezel, Dağ, Kader, Bu Son Olsun gibi önemli projelerde oynayan 37 yaşındaki oyuncu Ufuk Bayraktar’ın 6 ay 17 günlük cezası sona erdi. Ruhsatsız silah bulundurduğu için hapse giren Bayraktar, bugün Silivri Cezaevi’nden tahliye oldu.

RUHSATSIZ TABANCAYLA OLAYA KARIŞMIŞTI

Bayraktar’ı ailesi ve dostları karşıladı. İçerideyken bir hikaye yazan Bayraktar, bu hikayeden yola çıkılarak çekilecek filmde rol alacak. Bayraktar’ın hapis çıkışı ilk sözleri ise “Cezaevi üniversite gibi. Allah bir daha girmeyi nasip etmesin” oldu.

En son ‘Vatanım Sensin’in ‘Dağıstanlı’sı olarak izleyici karşısına çıkan oyuncu Ufuk Bayraktar, 2007’de karıştığı bir olay yüzünden cezaevine girmiş ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “6 ay sonra görüşürüz” şeklinde son kez paylaşımda bulunmuştu.

2007 yılında baba yadigarı olan ruhsatsız silahla bir kavgaya karışan oyuncunun davası uzun sürmüş ve hapis cezası ile sonuçlanmıştı. Ruhsatsız silah bulundurmaktan yargılanan Bayraktar, kesinleşen 6 aylık hapis cezasını çekmek üzere cezaevine gönderilmişti.

37 yaşındaki oyuncu geçen yıl da bir kavgaya karışmış, Cihangir’deki bir kulübü basarak iki kişiyi yaraladığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu