Magazin

Oyuncu Yağmur Sevgi Koysal 3 yıldır evli olduğu eşinden boşanıyor

Oyuncu Yağmur Sevgi Koysal ile 3 yıllık eşi Anıl Yüksel’in boşanma kararı aldıkları öğrenildi. Birbirlerine karşılıklı boşanma davası açan çiftin ayrıca mahkemeden korunma talebinde bulunması dikkatlerden kaçmadı. Her ikisi için de 3 aylık uzaklaştırma kararı çıktı.

YÜKSEL, EŞİNİN KENDİSİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜĞÜNÜ ÖNE SÜRDÜ

Boşanma davası açan Anıl Yüksel, eşinin lüks düşkünü olduğunu ve eski sevgilileriyle kıyaslayarak kendisini küçük düşürdüğünü öne sürdü.

Hazırlanan dilekçede şöyle denildi: “Davalı ‘Başka erkeklere gitsem beni el üstünde tutarlar. Sen de erkek misin’ diyerek eşini aşağılamıştır. ‘Seni uykunda öldüreceğim’ diyerek ölümle tehdit etmiştir.” Mahkeme, Koysal’ın 3 ay süreyle eşine yaklaşmamasına karar verdi.

“ÇOCUK YAPMA KARARI ALMIŞKEN”

Karşı boşanma davası açan Yağmur Sevgi Koysal ise iddiaların gerçek dışı olduğunu öne sürdü. Dilekçesinde yer verilen ifadeler şaşırttı.

“Yağmur Sevgi Koysal, çocuk yapma kararı aldıkları hafta eşinin boşanma davası açtığını öğrenmiştir. Koysal, davalı tarafından defalarca habersiz terk edilmiştir. Anıl Yüksel son olarak eşine fiziksel şiddet uygulamıştır. Koysal, aile birliğini ayakta tutabilmek için saçlarını süpürge etmiştir. 100 bin lira tazminat ve aylık 2 bin lira nafaka talep ediyoruz. Ayrıca mahkemeden korunma istiyoruz.”

Anıl Yüksel hakkında da 3 aylık süreyle uzaklaştırma kararı verildi.

YAĞMUR SEVGİ KOYSAL HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Ağustos 1989 İstanbul doğumlu olan oyuncu Koysal, modern dans eğitimi aldı. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Koysal; Ezel, Tövbeler Tövbesi, Öğretmen Kemal, Yamak Ahmet, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi önemli dizilerde rol aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu