Oyun

Oyunseverlerin merakla beklediği Mart’ın 2. haftasında çıkacak oyunlar

Bu hafta çıkacak oyunlar listesine göz atıldığında hit olma potansiyeline sahip oyunlar ve ilgi çekici bağımsız yapımlar öne çıkıyor. Bu haftanın en büyük sürprizi “Ghost Recon Wildlands” olacak. Ubisoft’un açık dünya tabanlı aksiyon oyunu,  açık betasında şu ana kadar en çok oyuncu sayısına ulaşan Ubisoft oyunu olmuştu. Oyuncular, Ghost Recon Wildlands’da Bolivya’ya yolculuk edecek ve bu ülkeyi bir uyuşturucu kartelinin elinden kurtarmaya çalışacaklar.

MARTIN BEKLENEN POPÜLER OYUNLARI

Bu hafta çıkacak oyunlar arasında bir diğer dikkat çeken oyun ise “Ultimate Marvel vs Capcom 3” Marvel evrenini, Capcom’un oyun dünyasıyla birleştiren bu oyunda Iron Man ve Spider Man gibi kahramanları Street Fighter oyunlarındaki Ryu gibi kahramanlarla ve Resident Evil serisinden tanıdığımız kahramanlarla çarpıştırabileceğiz.

PlayStation 4 sahipleri bu hafta NieR: Automata oynayabilecekler. Square Enix tarafından yayınlanacak bu açık dünya tabanlı aksiyon oyunu dramatik hikayesiyle ve güzel grafikleriyle dikkat çekmekte. NieR: Automata, önümüzdeki hafta PC platformuna da çıkış yapacak.

LEHO WORLD ARTIK PS4 VE XBOX ONE ÜZERİNDEN OYNANABİLECEK

Daha önceden PC platformuna çıkış yapmış olan Minecraft alternatifi LEGO Worlds bu hafta oyun konsolları için yayınlanıyor. LEHO Worlds‘ü artık PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde oynayabileceksiniz.

FPS oyunu sevenler One Sole Purpose’a göz atabilirler. Bilim kurgu temalı bir hikayeye sahip olan bu oyunda zamanı yavaşlatarak ve fizik kurallarını değiştirerek düşmanlarınızla savaşabileceksiniz.

Eğer simülasyon/strateji oyunlarını seviyorsanız City of God I – Prison Empire ve SimAirport oyunlarına göz atabilirsiniz. City of God I – Prison Empire’da hapishane inşa edip yönetmeye, SimAirport’ta ise bir havaalanı inşa edip yönetmeye çalışacaksınız.

MOBA oyunlarından hoşlanıyorsanız Subsiege’e göz atabilirsiniz. Subsiege bize deniz altında geçen savaşlar sunuyor.

Haftanın ücretsiz oyunu ise goalunited PRO. Bu online menajerlik oyununda kendi futbol takımınızı yöneterek şampiyonluk ve kupa peşinde koşacaksınız.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu