Magazin

Ozan Güven o teklifin üstüne bir bardak su içmiş!

Ozan Güven’in Fi dizisindeki Can Mayan karakteri ile gündemden düşmediği bu günlerde son haberlerde de kendisine getirilen 2 milyon TL’lık reklam teklifi çokça konuşulur olmuştu. Konuyla ilgili olarak uzun süre suskun olan oyuncu sessizliğini nihayet bozdu. Ozan Güven ünlü markadan gelen teklif için neden “Üzerine su içtim” dedi.

Ozan Güven “Üstüne bir bardak su içtim!”

Can Manay karakterinin su içtiği sahnelerin çok beğenildiği hatta bu nedenle ünlü bir su markasından Ozan Güven’e yaklaşık 2 milyon TL’lık bir reklam teklifi götürüldüğü son günlerde magazin basınında konuşulup durdu. Ancak ünlü oyuncu bu iddiaları yalanladı ve kendisinin böyle bir tekliften haberinin olmadığını belirtti. Arif V 216 filmiyle 6 Ocak tarihinde sinema perdesinden izleyeceğimiz Ozan Güven konuyla ilgili olarak ilk açıklamasını yaptı.

TV8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye Yılbaşı’ programı çekimlerine katılan Güven, “Çok tatlı geçti. Yıldız Tilbe’yle ‘Kış Güneşi’ şarkısını söyledim. Çok zordu. Kimse bana dönmedi” dedi ve muhabirlerin reklam filminde oynayacak mısınız sorusuna “Öyle bir şey yok. Haberim bile yok. Ben üstüne bir bardak su içtim” şeklinde yanıt verdi.

Can Manay’ın içtiği su Ozan Güven’e yaradı…Servet kazanacak!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı