Magazin

Özcan Deniz’e seri katil Atalay Filiz fotoğrafları tepkisi

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen seri katil Atalay Filiz’in yakalanmasının ardından polislerin seri katil zanlısıyla çektiği selfie çok konuşulmuştu. Bu kez sosyal medyada paylaştığı ilginç fotoğraf Özcan Deniz’i zor durumda bıraktı. Deniz, tepkilerin artması üzerine fotoğrafı kaldırmak zorunda kaldı.

Özcan Deniz’in çekimleri devam eden yeni filmi “İkinci Şans”ın çekimlerinde Atalay Filiz’e benzeyen bir yardımcı oyuncuyla fotoğraf çektirip bunu sosyal medya hesabından paylaşması olay oldu.

Özcan Deniz, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafların altına “Seri katilimiz varmış, bir selfie de biz çekelim dedik”, “Bir yardımcı oyuncumuz… Korktuk sette görünce, ama sıkıntı yok. Huyu benzemesin” notunu düşmesi durumu kurtarmadı. Kullanıcılardan gelen tepkiler üzerine olayın vahametini anlayan Özcan Deniz, yüklediği fotoğrafları kaldırdı.

Özcan Deniz’in takipçileri, fotoğraftaki kişinin gerçekten seri katil zanlısı Atalay Filiz olup olmadığını anlamakta güçlük çekti.

Bazı sosyal medya kullanıcıları Özcan Deniz’e tepki gösterdi. Bu tür hassas konularda şaka yapılmaması gerektiğini söyleyen kullanıcılar Özcan Deniz’i eleştirdi.

Hatırlanacağı gibi Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen ve dün yakalanan Atalay Filiz’i gözaltına alan polislerin, seri katil zanlısıyla çektiği selfie çok konuşulmuştu.

ozcan-deniz

Twitter’da da çok konuşulan fotoğraflar bir ara Özcan Deniz’i en çok konuşulan konular listesine soktu. Gelen paylaşımlarda daha çok Deniz’e tepkiler vardı.

Haber siteleri de Deniz’in paylaştığı fotoğraflara oldukça ilgi göstererek olayı haber yaptılar.

İşte sosyal medya Twitter’daki Özcan Deniz’e tepkilerden bazıları:

 

Vatan ‏@krs_enidem 
Sanatçı örnek olacağına ördek olmuş “Özcan Deniz’den”

Simge Nur Küs ‏@Simgenr 
Özcan Deniz’den güya espiriymiş:) toplum olarak artık hangi olaya ne tepki verilir kestiremiyoruz herhalde. Bunlarda sonuçları..

Arzu Özer ‏@arzugunbugun 
Orjinalı yada benzeri katille selfie yok diye yarım kaldık diycek hale geldik. Özcan Deniz’den reklam konusu yanlış

erkanT. ‏@erkanTo1 
Özcan Deniz’den ne bekliyordunuz ki? Polisleri açığa alanlar bunu da kapalıya alsın. Maraton da olur.

Baha ersoy ‏@ErsoyBaha 
onu bunu bilmem de sanatçı yaftası taşıyanlar eğitimli ve toplum sorumluluğu taşıyan insanlardan seçilecek eğitim şart “Özcan Deniz’den”

atilla elmas ‏@atillaelmas27 
Özcan Deniz’den yanlış bunlar örnek hareket hepsi suc ve suçluyu övmek suca teşvik etmekten dava acılmalı,.,

şerife saçlı ‏@renk_s26 
Polislerden sonra bir de Özcan Deniz selfie paylaştı ! Ülke ülke değil üstü açık tımarhane

huseyin gun ‏@huseyingun54 
Özcan Deniz’den bir katili kahraman gibi gösterip selfi ceken zavallılarımız,gündeme daha nasıl gelicez diye çırpınanlar

Eren Özyemişcioğlu ‏@sevketibostann 
“Özcan Deniz’den” selfie espirisi ulan zaten kendini çeksen yeter senin başka kimseyi yanına almaya gerek yok

Lale Bozova ‏@lbozova 
Özcan Deniz’den seri katil ve seri cahil özçekim ironisi

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı