Dijital PlatformlarMagazin

Özcan Deniz’den eski eşi Feyza Aktan’la ilgili flaş açıklama

Feyza Aktan’ın eski eşi Özcan Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını ve “Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm” şeklinde tehdit ettiğini söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öne sürüldü. Medyada yer alan bu haberle ilgili Özcan Deniz’den het açıklama geldi.

Hakkında çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz, konuyla ilgili, “Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, yıllar önce yaşandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi ‘Çamur at, izi kalsın’ düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim” dedi..

Feyza Aktan’ın, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek, şarkıcı olan eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öne sürülmüştü.

Aktan’ın 2018-2019 yılları arasında evli kaldığı Deniz ile ağabeyi hakkında korunma talep ettiği ve iki ay uzaklaştırma kararı aldırdığı iddia edildi.

Özcan Deniz’in konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“Basında ve sosyal medyada çıkan, hiç bir dayanağı olmayan, yillar once yasandığı iddia edilen ama nedense o zaman degil de şimdi “çamur at izi kalsın” düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiç birini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim.Yeni bir projemin arifesinde de bunların yasanması ayrı bir konu.

Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alinmaya calışılsa da, oglumu bu çirkin kavgadan zarar gormeden kurtarmaya calışıyorum. Onun gelecegini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras birakmaya calısmakla meşgulüm.Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için, yasal yollara başvurup haklarımı resmî mercilerde aramayı doğru buluyorum.Oglumun geleceginin gasp edilmesine de asla müsade etmeyecegim.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu