Magazin

Özcan Deniz’den Afra Saraçoğlu haberine zehir zemberek açıklama

Özcan Deniz’in adı  şu sıralar 19 yaşındaki oyuncu Afra Saraçoğlu ilgili anılıyor. Magazin medyasında çıkan bazı haberlerde Özcan Deniz’in 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile sevgili olduğu yazılıp çizildi. Özcan Deniz, sosyal medya hesabından habere ateş püskürdü. Son günlerde birçok ismin hedefinde olan Cengiz Semercioğlu bu kez de sözkonusu haberler ilgili Özcan Deniz’in hedefindeydi. Özcan Deniz, açıkça haberi yapanlardan özür beklediğini açıkladı.

Özcan Deniz sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Uzun süren yorucu bir çalışma sonucu emeğimizin karşılığını alabileceğimiz bir filmi vizyona soktuk. Hakkımızı teslim edenlerin yani sıra hakkımızı yemeğe çalışan, vicdanı ve saygısı olmayan insanların da devreye girdiğini gördük. Lafı uzatmayacağım. Tabi ki tamda filmin çıktığı haftada kişiliğime zarar verme çabanızı anlayacak kadar sizi tanıyorum. Omurgasız bir yapının içinde bir çoğunuzun kazanç pesinde olduğunu da biliyorum. Elinizde hiç bir veri olmadan 19 yasındaki bir kızla ilişki yasadığımı iddia  etmeniz, reklam pesinde koşanlara inanıp beni harcamaya çalışmanız, dilinizin ve kaleminizin ayarını kaçırıp kendi uydurduğunuz dedikoduyu gerçekmiş gibi hakaret boyutunda ifade etmeniz, beni bu yazıyı yazmaya zorladı. Aranızda ki gerçek magazin gazetecilerini tenzih ederek söylüyorum; bir çoğunuz gazeteci falan değilsiniz. Bitmiş ve zaten olup olmadığı da tartışılan kariyerlerinizi dedikodu programlarında, onu bunu asıp keserek toplamaya çalıştığınız göz ile görülür bir gerçek. Zaten işin riskli tarafı da bu. Çünkü bu geliri ve fırsatı, bu kontrolsüz ortamda sonuna kadar kullanacağınız aşikar. Bunu yargılamıyor ve yadırgamıyorum. Bu durum bir popüler “kültür” gerçeğidir ve kabul ediyorum. Pedofilinin tartışıldığı bir dönemde yaptığınız bu şuursuzluk affedilir bir davranış değildir. Afra Saraçoğlu benim sözleşmeli oyuncumdur ve kardeşim gibi davrandığım biridir.
1.Mantıklı ol filmin önüne geçecek her uydurma habere su an cevap vererek gündeme gelmek istemeyeceğimi düşün.
2.Gazeteci ol filmin adını doğru yaz (Cengiz Semercioğlu)oyuncularima yonetmenleri olarak yaklasirkenki mesafemi kendi cirkin dusuncelerinle yorumlama.
3.Vicdanlı ol emeğe zarar verme.
4.İnsan ol 30 yılını harcamış, tırnaklarından kan gelene kadar tırmalayarak, halkıyla kariyerini oluşturmuş biri ile;19 yaşında hayatının baharında, kariyerinin başındaki bir insanı asılsız, uyduruk “haberler le” harcama.
5.Adam ol yaptığını düzelt özrünü dile..
Benden ve Afra Saraçoğlun dan özür dilemeyen, böyle bir durum varmış gibi ifadelere devam eden kişiler yargı karşısında hesabını verecektir.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu