M.Bey/ÖzelTelevizyon

Özge Borak, Show TV’de yeni başlayacak yarışmayı sunacak(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY/ÖZEL): Show TV’de yeni bir yarışma programı başlıyor. En doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözlerin yer alacağı Kuaförüm Sensin adlı yarışma programının sunucusu belli oldu. MEDYABEY’e gelen kulis haberlere göre Global Medya’nın yapımcılığında çekilecek olan yeni yarışma programını ünlü oyuncu Özge Borak sunacak.

ÖZGE BORAK KUAFÖRÜM SENSİN’İ SUNACAK

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı Kuaförüm Sensin’in başlama tarihi henüz netlik kazanmadı.

Yeni yarışma formatında kendine güvenen, ‘En iyi saçı-makyajı ben yaparım!’ diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışacak. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapmaya çalışacaklar

Yarışmacının sunuculuğunu üstlenen Özge Borak, en son yine Show TV’nin başka bir projesi Güldür Güldür Show’da ekranlara geliyordu.

2016 yılında skeç programında ayrılan Özge Borak programdan ayrılık açıklamasının arkasında  drama özlemi olduğunu ifade etmiş: “Güldür Güldür’de olduğum süre boyunca dizilerden uzak kaldım, dramadan ister istemez uzakta durdum. Şimdilerde kafamı dağıtıyorum, tatil yapıyorum. Değerlendirdiğim işler de var. Dizide de, sinema filminde de rol alacağım, ancak artık skeçlerle güldürmeyeceğim.” demişti.

Programa başvurular Show TV’nin resmi sitesinden yapılıyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu