Yerli Dizi

Özge Borak, Star’ın sevilen dizisinin kadrosunda

Bir süredir dizi projelerinden uzak kalan ünlü oyuncu Özge Borak, Star’ın sevilen dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Star TV ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen Menajerimi Ara dizisine ünlü oyuncu Özge Borak da dahil oldu.

ÖZGE BORAK MENAJERİMİ ARA DİZİSİNDE “CEYDA” KARAKTERİNİ OYNAYACAK

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimleri buluşturan ‘Menajerimi Ara dizisine flaş bir transfer olayı yaşandı.

Ünlü oyuncu Özge Borak, dizinin 30’uncu bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna katılacak. Borak ‘Ceyda’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

 

Pazar akşamlarının sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’dan yeni bölüm ön izleme sahnesi seyirciyle buluştu. Özge Borak’ın ‘Ceyda’ karakteriyle dizinin kadrosuna katılması ses getirirken yayınlanan ön izleme sahnesi, yeni bölüme ve ‘Ceyda’ karakterine dair heyecanı artırdı.

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Dizinin yeni bölümünde Serkan, Ego Ajans’ta birçok sırrın patlak vermesinin ardından Ceyda’ya ajans ortaklığı teklif ediyor. Serkan’ın ajanstakileri göndermek konusundaki kararlılığı dikkat çekerken, Ceyda’nın bu teklif karşısındaki tavrının ne olacağı ve ajanstakileri neyin beklediği ise merak konusu oluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu