Yerli Dizi

Özge Gürel, terörle mücadele komiseri olarak ekranlara dönüyor

Show TV’de yayınlanacak olan yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı,  iddialı yapım “Sipahi” izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin başrol oyuncularından Özge Gürel, ekranlara Terörle Mücadele Komiseri Canan Doğan karakteriyle geri dönüyor.

YAKIN DÖVÜŞ, SİLAH VE ATIŞ EĞİTİMİ ALDI

Özge Gürel, başarılı bir polis olan, bugüne kadar içinde olduğu tüm operasyonları başarıyla sonuçlanan, hayatını mesleğine ve vatanının güvenliğine adayan Canan Doğan rolüyle çok konuşulacak. İlk kez bir polis karakterine hayat veren oyuncu, rolüne aylar öncesinden büyük bir titizlikle hazırlanmaya başladı. Güzel oyuncu ön hazırlık dönemini yoğun bir programla yakın dövüş, silah ve atış eğitimi alarak geçirdi.

SİPAHİ’NİN KONUSU

Dizinin konusuna gelince; Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır. Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği Sipahi’nin güçlü oyuncu kadrosunda; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sipahi’nin yayın tarihi henüz açıklanmadı. İddialı dizinin aralık ayı içerisinde ekrana gelmesi bekleniyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu