Yerli Dizi

Burcu Özberk başrolünde yer aldığı Afili Aşk’ın tanıtımında şarkı söyledi

Burcu Özberk Kanal D'de yaz sezonunda yayınlanacak olan Afili Aşk dizisiyle ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncu dizinin tanıtımında şarkı söylemek için stüdyoya girdi.

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Kanal D’de yaz sezonunda yayınlanacak olan Afili Aşk dizisi yayın için gün sayıyor.

Dizinin başrol oyuncusu Burcu Özberk’in seslendirdiği dizi müziği sosyal medyada oldukça ilgi gördü. Afili Aşk’ın özel klibi sosyal medya ve internette yayınlandı. Dizi ile aynı adı taşıyan Afili Aşk şarkısını seslendiren Burcu Özberk’e rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul’un eşlik ettiği klip, yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Şarkının söz ve müziği de dinleyenlerden tam puan alırken, kliple ilgili binlerce yorum yapıldı.

Dizide Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı ‘Afili Aşk’ın yayın tarihi henüz belli değil. Dizi yaz ekranında Kanal D’de olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu