Magazin

Özge Özpirinçci’nin yeğenine şiddet uygulayan bakıcı ile ilgili davada flaş gelişme

Ünlü oyuncu Özge Özpirinççi’nin iki yaşındaki yeğeni A.B.T.’ye şiddet uyguladığı öne sürülen bakıcısı hakkında yürütülen soruşturmada flaş gelişme… Şüpheli Zurafo E. hakkında, “Kötü muamele” ve “Basit yaralama” suçundan 8 aydan 2,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendiği haber veriliyor.

ŞÜPHELİ HAKKINDA İDDİANAME DÜZENLENDİ

Geçtiğimiz yıl Tuzla’da geçen Özge Özpirinçci’nin 2 yaşındaki yeğeni A.B.T.’ye şiddet uyguladığı öne sürülen bakıcı Zurafo E. hakkında, “Kötü muamele” ve “Basit yaralama” suçundan yürütülen soruşturma tamamlandı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamede Özbekistan uyruklu Zurafo E.’nin, altını ıslatan A.B.T.’nin poposuna vurduğuna yer verildi.

KÖTÜ MUAMELE VE KASTEN YARALAMA İDDİASIYLA

İddianamede, şüphelinin çocuğu koltuk altlarından tutarak koltuğa fırlattığı, buna ilişkin kamera görüntülerini izleyen A.B.T.’nin annesinin şüpheliyi işten çıkararak şikayetçi olduğu anlatıldı. İddianamede, “Kötü muamele” ve “Beden ve ruh bakımından kendisini savunamayacak kişiyi kasten yaralama” suçundan 8 aydan 2 yıl 6 aya kadar hapis cezası ile cezalandırılması istendi. İddianamenin gönderildiği İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’nin 15 gün içinde iddianamenin kabulü veya reddi yönünde karar vermesi bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu