Yerli Dizi

Özge Özprinçci Netflix dizisinde oynayacak

En son Fox TV’de yayınlanan Kadın adlı dizide başrol oynayan ünlü oyuncu Özge Özprinçci’nin yeni dizi projesi belli oldu. Özprinçci, Netflix’in yeni Türk dizisi Şimdiki Aklım Olsaydı’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Peki Yeni Netflix dizisindeki diğer oyuncular kimler? Şimdiki Aklım Olsaydı’nın konusu ne? İşte detaylar..

BİRKAN SOKULLU İLE BAŞROLÜ PAYLAŞACAK

Hakan Muhafız, Aşk 101, Atiye ve Rise of Empires: Ottoman gibi Türk yapımlarıyla dikkatleri çeken Netflix’in yeni dizisi Şimdiki Aklım Olsaydı’nın detayları belli oldu.

Ay Yapım tarafından üretilen, yaratıcılığını Ece Yörenç’in yaptığı, yönetmenliğini Umut Aral ile birlikte Çağan Irmak’ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci (Reyhan), Birkan Sokullu (Nadir), Burak Yamantürk (Cihan), Elifcan Ongurlar (Ayşe), Ahmet Rıfat Şungar (Cem), Ümit Erlim (Ateş), Feyyaz Yiğit (Hızır), Mustafa Avkıran (Sattas), Filiz Taçbaş (Nihal) ve Selçuk Borak (Fahrettin) yer alıyor.

ŞİMDİKİ AKLIM OLSAYDI’NIN KONUSU NE?

Reyhan, Nadir ile olan 10 yıllık evliliği içinde kaybolmuş mutsuz bir kadındır. Evliliğinden, sünnetinden beri tanıdığı kocasından, patlak bir prezervatif sonucu hamile kaldığı 9 yaşındaki ikizlerinden, yaşadığı hayattan en çok da kendinden yorulup fena halde sıkıldığı günün gecesinde, yani 27 Temmuz 2018 saat 20.13’de yüzyılın hatta 500 yılın en güçlü kanlı ay tutulması gerçekleşir ve Reyhan bir mucize eseri on yıl öncesine, hayatının dönüm noktası olan o geceye, yani Nadir’in evlenme teklif ettiği o “büyük an”a hem de şimdiki aklıyla geri döner.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu