Magazin

Özge Özprinçci “sosyal medyayı salladı” haberini nasıl ti’ye aldı?

Güzel ve başarılı oyuncu Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ilgili çıkan abartılı haberlere tepki gösterdi. Ünlülerin zaman zaman sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla ilgili yapılan “sosyal medyayı salladı” haberlerine atıf yapan ve hayvanseverliği ile de bilinen başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir Peygamberdevesinin fotoğrafını paylaşmış ve fotoğrafın altına “Küçük arkadaşıma merhaba deyin” notunu düşmüştü.

Bu paylaşımı haber veren bazı haber siteleri ise haberi “sosyal medyayı salladı” biçiminde aksettirince Özge Özprinçci bu duruma daha fazla seyirci kalamadı.””Sosyal medya paylasimi sasirtti”, “Paylasimiyla sosyal medyayi salladi”. Yanlis anlamayin ha! Fotograf bu… Ne komiksiniz” diye bu türden haberlere sitemde bulundu.

Fox TV’de ekrana gelen oynadığı Aşk Yeniden dizisinin setinden çıktıktan sonra yol üzerinde nesli tükenmekte olan bir Karakulak bulan Özpirinçci, hayvanın tedavi sürecini ve yaşananları yine hesabından paylaşmıştı. Güzel oyuncu bu defa da bir Peygamberdevesi  ile objektif karşısına geçmiş ve bu ilginç kareyi “Küçük arkadaşıma merhaba deyin” notuyla paylaşmıştı.

  1. “Sosyal medya paylasimi sasirtti”, “Paylasimiyla sosyal medyayi salladi”. Yanlis anlamayin ha! Fotograf bu… Ne komiksiniz 😂

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu