Magazin

Özge Ulusoy “estetikli” iddiası için ne dedi?

Magazin medyasında yer alan kimi haberlerde manken-sunucu Özge Ulusoy’un, yanaklarından yağ aldırdığı son dönemde trend olan ‘Hollywood yanağı’ modasına uyduğu iddia edilmişti. Ulusoy, kendisiyle ilgili gündeme gelen “estetikli” haberlerine cevap verdi.

ÖZGE ULUSOY ESTETİK İDDİASINI KABUL ETMEDİ

Sosyal medyada yaptığı dikkat çeken paylaşımlarla gündeme gelen Özge Ulusoy’un yüzündeki değişiklik görenleri şaşırttı. Bu değişiklik Özge Ulusoy’un yanaklarından yağ aldırarak ‘Hollywood yanağı’ modasına uyduğu iddiasıını da beraberinde getirdi. Ulusoy, hakkında çıkan bu iddialara cevap verme hakkını kullanarak hakkındaki estetikli iddialarını yalanladı.

Ulusoy, sosyal medya hesabından “hayatımda ameliyat olmadım, anestezi almadım o derece ama uydurmak bedava. ayrıca bu foto bir yıl önceki İstanbul Fashion Week’den, haftada 5 gün tv’de program yaparak nasıl ameliyat oldum acaba” diye yazdı.

İşte, Özge Ulusoy’un estetik iddialarına verdiği o tepki:

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı