Magazin

Özge Ulusoy’dan skandal sözler!” “Mankenler fakirlerle mi çıksın?”

Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi’nde bir söyleşiye konuşmacı olarak katılan Özge Ulusoy kendisine sorulan bir soruya verdiği cevapla adeta bir skandala imza attı. 6 yıllık sevgilisi Hacı Sabancı’dan bir süre önce ayrılan Özge Ulusoy daha sonra yanlış anlaşıldığnı söyleyerek Instagram hesabından bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Özge Ulusoy meslek arkadaşlarını kızdıran o açıklamasında neler söylemişti? İşte söyleşiden skandal sözler!…

Genç iş adamı Hacı Sabancı ile bir süre önce yollarını ayıran Özge Ulusoy katıldığı bir söyleşide üniversite öğrencileri tarafından çarpraz ateşe tutuldu. Bir öğrencinin “Neden mankenler hep zengin iş adamları ile evleniyor?” sorusu üzerine Ulusoy, “Böyle bir durum yok mesela Çağla Şikel, Emre Altuğ ile evliydi. Hem ne yapalım mankenler olarak gidip fakirlerle mi çıkalım anlamadım. Sen de hayatındaki insanın mesela kız arkadaşının çalışmasını ekmeğini eline almasını istemez misin? Ben zaten paraya ihtiyacı olan bir insan değilim.” dedi.

Bunun üzerine öğrencirir “Niye sınıf farkı mı var?” sorusunun üzerine Ulusoy da “Sen kız arkadaşı bulurken kendine onun da bir mesleği olsun, onun da ekmeğini elinden tutsun istemeyecek misin? Ha! Benim paraya ihtiyacım var gibi mi duruyor sence? Hiçbir zaman olmadı çok şükür. Allah kimseyi muhtaç etmesin.” şeklinde cevap verdi.

Ancak Ulusoy’un bu açıklamaları özellikle meslektaşları tarafından büyük tepkiyle karşılandı.  Özge Ulusoy’a Hacı Sabancı ile birlikteliği döneminde sık sık yapılan eleştirilerden biri de “Parası için birliktedir.” idi. Ancak Ulusoy’un yaptığı bu açıklama büyük tepki çekerek, eleştirilerin tekrar sorgulanmasına sebep oldu.

 

Şu sıralar kalbinin boş olduğunu belirten Ulusoy, “Aşk gelecek diye ümit ediyorum yüce rabbimden… Aşkı üç kelimeyle tanımlarsam, eeee durun güven, yoksa aşk olmuyor herhalde ve ikinci sırada huzur…” dedi.

Özge Ulusoy, çıkan haberlerin ardından Instagram sayfasında açıklama yayınladı…

Ulusoy açıklamasında “Beni ve meslektaşlarımı imalarıyla para avcısı olmakla suçlayan, 6 yıl sevgiyle emek verdiğim ilikim süresince arı gibi çalışmama rağmen para odaklı olduğunu iddia ederek beni köşe sıkıştırmaya çalışan bir kişiye cevabımın öyel olması gerekti… Amacım da kendi zihniyetiyle cevap vermekti zaten. Üstelik lafın sonunda sen eşinin, kız arkadaşının eli ekmek tutsun maddi durumu iyi olsun istemez misin deyince salonda bir alkış kopmuş. Ama onu gösteren yok tabi. Herkes anlamak istediği yerden anlayabilir.” cümlelerine yer verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=GwE2mtEuvWw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu