Magazin

Özge Ulusoy’un estetikli olup olmadığına geçmişten günümüze fotoğrafları neler diyor?

2003 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olarak TV dünyasına adım atan ve adından söz ettirmeyi başaran Özge Ulusoy, “Botoks ve dolgu dışında yüzümde estetik yok” açıklamasıyla magazin medyasında gündeme gelmişti. Geçmişteki fotoğraflara bakıldığında ise Özge Ulusoy’un son hali estetiksiz söylemini oldukça zorlaştırıyor. İşte Ulusoy’un fotoğraflarla geçmişten günümüze fiziksel değişim macerası..

12003 yılında katıldığı ‘Miss Turkey’ yarışmasında ikinci olan ve kariyer basamaklarını hızla tırmanan model ve sunucu Özge Ulusoy, yıllar içinde bir hayli değişti.

Çenesi, burnu ve elmacık kemikleriyle bambaşka biri haline gelen 38 yaşındaki modeli yıllardır takip eden hayranları üznlü mankenin doğallığını kaybetmesinden dert yakındı.

Özge Ulusoy’un 2003 yılından günümüze kadarki değişimi gözler önüne serildi.”Botoks ve dolgu dışında yüzümde estetik yok” diyen ünlü mankeni mesleğe adım attığı ilk yıllardaki hali tabiri caize yalancı çıkardı.

Bundan birkaç hafta önce botoks yaptırdığı ortaya çıkan ünlü modelin fotoğraflarına yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları:

“Fotoğraflardaki estetikle Almanya’ya fabrika yaptırırdım”, “Özge Ulusoy’dan geriye sadece adı kalmış”, “Binbir surat Özge”, “Keşke dördüncü fotoğrafta kalsaymış”, “Burnu çok fonksiyonlu; istediğiniz zaman kalkıyor, istediğiniz zaman inceliyor.”

“Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum” diyen Özge Ulusoy da yorumlara “Evrim değil gençlik teorisi” cevabı verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu