GündemManşet

Özgecan Aslan’ın katili öldürüldü

Özgecan Aslan’a tecavüz ederek öldüren katil zanlısı Ahmet Suphi Altındöken cezaevinde uğradığı silahlı saldırı sonrasında yaşamını yitirdi.

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde vahşice öldürülen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın katil zanlısı 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken, cezaevinde silahlı saldırıya uğradılar.  Suphi Altındöken ve babası yaralandı. Suphi Altındöken daha sonra yapılan müdahalelere rağmen hastanede yaşamını yitirdi

ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASI ALMIŞLARDI

Bilindiği gibi geçtiğimiz yıl 3 Aralık’ta Tarsus 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan son duruşmada Özgecan Aslan’ın katil zanlısı Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altıdöken ile arkadaşı 20 yaşındaki Fatih Gökçe, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı.

Türkiye’de vahşice ölümüyle büyük üzüntüye neden olan  Özgecan Aslan’ın katil zanlısı Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken, Adana E Tipi Kapalı Cezaevi’nde silahlı saldırıya uğradı.

ÖZGECAN’IN KATİL ZANLISI SİLAHLI SALDIRIDA YAŞAMINI YİTİRDİ

Silah seslerinin duyulmasının ardından ağır yaralanan baba ile oğulun ayrı ayrı ambulanslarla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildikleri haber veriliyor. İlk belirlemelere göre baba Necmettin Altındöken’de 2, oğlunda ise 1 kurşun yarası tesbit edildi. 2 kişi de tedaviye alındı.

Özgecan’ın katili Suphi Altındöken kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği öğrenildi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu