Yerli Dizi

Özgü Gürel: Bir kere aşık oldum”

Özgü Gürel’den çok özel açıklamalar…Güzel oyuncu hayatında bir kere aşık olduğunu söyledi…

‘Kiraz Mevsimi’ dizisinde canlandırdığı ‘Öykü’ karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Özgü Gürel kendisini sosyal medyadaki sorumluluk projelerine neden adadığını anlattı.

‘Seninle’ dergisine konuşan genç oyuncu, hayatıyla ilgili bilinmeyenlerle ilgili de açıklama yaptı. Ablasını kanserden kaybeden Özgü Gürel, bu yüzden kendini sosyal sorumluluk projelerine adadığını söyledi.

Tam bir yardım meleği olan güzel oyuncu, kanserli çocuklar, yaşlılar, çocuk istismarı, hayvan hakları konularıyla ilgileniyor. Gürel, “Eğer ben birine yardım edebilecek durumdaysam durduğum her an bana zarar. Bir canlının hayatına ufacık da bir katkım olabilecekse, bunu yapmalıyım. Mutlu olduğum her anda birinin katkısı var. Bu yüzden bende birilerinin mutluluğunda katkım olsun istiyorum” diyor.

“mutlu bir kadın olmak istiyorum”
Hayatla ilgili tek hayalim; mutlu, kendini akışa bırakan bir kadın olarak yaşamaya devam etmek. Çok seviyorum kendiyle barışık, mutlu kadınları. İşimle ilgili hayalim ise âşık olabileceğim karakterleri oynamak. Ayrıca hayalimde bir Selanik hikâyesi var; bir gün yazılacak ve umarım ben de içinde olacağım.

“etiketi sevmem”
Etiket sevmem. Şahane eski dostlarım var ve tanıdığım için mutlu olduğum yeni insanlar var. İç dünyamı zenginleştirmek, seyahat etmek, sevdiğim insanlara sarılmak, hatalarımla yüzleşip ruhumu huzura kavuşturmak için önce durmaya ihtiyacım var.

Bir kere âşık oldum
Ben en iyi arkadaşı erkek olanlardan değilim. Kız arkadaş önceliğim var. Tabii ki erkek arkadaşlarım da var. Ama erkekler benim hayatımda sevgili olarak kalsınlar daha iyi. Hayatım- da bir kere aşık oldum.

“romantik değilim”
Bir delilik anında karar verip evlenebilirim. Yoksa pek ritüel insanı değilim. Romantik olmadığımı biliyorum. Ama en büyük maceralarım hayatla ilgili aldığım riskler. Dürtüsel yaşıyorum, uzun vadeli düşünmüyorum. Aldığım anlık kararlar ve sonrasındaki kaoslarım meşhurdur.

ÖZGÜ GÜREL KİMDİR?:

5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bıraktı. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. “Kızım Nerede” dizisinde “Zeynep” karakteriyle oyunculuk dünyasına adım attı. Ardından “Huzur Sokağı” ve “Muhteşem Yüzyıl” dizilerinde oynadı. 2014 yılında ” Medcezir” dizisinde “Ada” karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında “Kiraz Mevsimi” dizisinde başrol oyuncusu olarak “Öykü” karakterini oynamaya başladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu