Magazin

Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal ilişkisinde sona mı gelindi? İkiliden ilginç hamle

Ünlü oyuncular Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal çiftinin son hamleleri ayrıldılar mı dedikodularına neden oldu. İkilinin sosyal medya hesaplarından birlikte olan fotoğraflarını silmesi takipçileri arasında ayrıldıkları şeklinde yorumlandı.

Bilindiği gibi Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal iki yıl önce beraber rol aldıkları ‘Kimse Bilmez’ dizisinde tanışıp birliktelik yaşamaya başlamışlardı.

En son geçen yıl Aralık ayında görüntülenen çift ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Kaya ile Şanal, sosyal medya hesaplarından birlikte yer aldıkları fotoğrafları sildi. Çiftin bu hamlesi “Ayrıldılar mı?” sorusunu akıllara getirdi.

İkilinin birbirlerini takip ediyor olması ise dikkatlerden kaçmadı.

TEKNEDE YIL DÖNÜMÜ

Çift, geçen yıl birlikteliklerinin 1. yılını kutlamıştı. Çeşme’de tatil yapan ve mavi tura çıkan ikiliden Kaya, bu fotoğrafı, “Nice yıllara, nice sonsuz mavilere sevgilim” notuyla yayınlamıştı.

Burak Serdar Şanal ise, “Ömrümün geri kalanı armağanım olsun ömrüne… Daha nice güzel anılar biriktirmek dileğiyle… İlk yılımız kutlu olsun sevgilim” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu