SporTelevizyon

Özgür Buzbaş Tivibuspor’a veda etti…Spor spikeri hangi TV kanalının kadrosuna katıldı?

 Tivibu Spor ile yollarını ayıran deneyimli ekran yüzü, Özgür Buzbaş, yeni kanalını takipçileriyle  paylaştı. Tecrübeli sunucu, TRT Spor kadrosuna katıldığını, kişisel sosyal medya hesabından duyurdu.

TRT Spor, Tivibu Spor ile yollarını ayıran deneyimli ekran yüzü Özgür Buzbaş’ı kadrosuna kattı. Buzbaş haberi, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

Ntv Spor’un kapanmasıyla Tivibu Spor kadrosuna katılan Özgür Buzbaş, kişisel sosyal medya hesabından açıklamayla, kanal ile yollarını ayırdığını duyurdu. Buzbaş, yaptığı açıklamada, TRT Spor ile anlaştığını söyledi.

Özgür Buzbaş, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“4 yıl boyunca @tivibuspor’da çok önemli işlere imza attık.Güzel bir ekiple hem Şampiyonlar liginde hem Basketbol liginde unutulmayacak anılarımız oldu. Artık veda zamanı. Bugüne kadar izleyen,destek veren,birlikte çalıştığım herkese ve tabii ki @TurkTelekom
ailesine teşekkürler.

Bundan sonra Türkiye’nin en köklü kurumlarından ve her zaman çatısı altında olmayı hayal ettiğim @trtspor’da olacağım. Yayıncılık açısından yıllardır önemli işlere imza atan TRT’de alacağım sorumluluktan dolayı büyük mutluluk ve heyecan duyuyorum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu