Magazin

Özkan Uğur: ‘Beni yine öldürdüler!’

MFÖ grubunun üyelerinden Özkan Uğur, sosyal medyada dolaşan “öldü” şeklindeki iddialarına ilgisiz kalamadı. Usta müzisyen, sosyal medya Instagram hesabından “Sosyal medyada yalan bir haber dolaşıyor. Maalesef beni gene öldürdüler. Allah’a şükürler olsun yaşıyorum” paylaşımı yaptı.

ÖZKAN UĞUR, “ÖLDÜ” İDDİALARINA İLGİSİZ KALAMADI

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez kanser tedavisi görmeye başlayan MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur ile ilgili asılsız bir iddia sosyal medyada dolaşmaya başladı.

2013 yılında yakalandığı lenf kanserini yenen, ancak bir süre önce yeniden tedavi görmeye başlayan usta müzisyenin hayatını kaybettiği öne sürüldü. Özkan Uğur bu iddiaya sosyal medya hesabından yanıt verdi.

“MAALESEF BENİ GENE ÖLDÜRDÜLER”
Usta müzisyen fotoğraf paylaşarak yaptığı açıklamada Uğur, “Sosyal medyada yalan bir haber dolaşıyor. Maalesef beni gene öldürdüler. Allah’a şükürler olsun yaşıyorum, iyiyim. Sevgiler.” dedi.

Özkan Uğur geçtiğimiz günlerde Mazhar Alanson ve Fuat Güner ile birlikte “Maske tak” diyerek sevenlerine seslenmişti.

Özkan Uğur iddialara daha fazla kayıtsız kalamadı: Maalesef beni gene öldürdüler

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı