Magazin

Özkü Kaya ve Burak Serdar Şanal aşklarını Paris’ten duyurdular

Geçtiğimiz günlerde final yapan ATV’nin dizisi Kimse Bilmez’in oyuncuları Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal aşk yaşıyor. Bir dizi seti daha romantik bir birliktelik ortaya çıkardı. İkilinin  6 aydır aşk yaşadığı ortaya çıktı. Genç çift, yeni yıla aşıklar şehri olarak bilinen Fransa’nın başkenti Paris’te girdi. İki aşık sosyal medya hesaplarından yaşadıkları ilişkiyi takipçilerine duyurdu.

ATV’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez’in dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşk dönüşen genç oyuncular Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal yeni yıla Paris’te girdi. 6 aydır aşk yaşadıkları ortaya çıkan Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal birlikte tatile çıktı.

HAYRANLARINDAN BEĞENİ YAĞDI

Sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştıkları tatil fotoğraflarıyla mutluluklarını paylaşan Kimse Bilmez’in oyuncuları Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal’ın hayranlarından beğeni yağdı.

İkili paylaştıkları Paris’te çekilmiş fotoğraflarıyla herkese aşklarını duyurdu.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu