Medya

Özlem Gürses’ten yeni program….Hangi kanalda yayınlanacak?

Deneyimli gazeteci Özlem Gürses bu kez konuk olarak değil kendi programıyla ekranlara dönüyor. Gürses “20. Saat” adlı programla izleyicisinin karşısına çıkamaya hazırlanıyor.Genel Yayın Yönetmenliği’ni Sedat Bozkurt’un yaptığı Halk TV yıllardır televizyon dünyasında yer alan deneyimli ekran yüzünü kadrosuna kattı.

ÖZLEM GÜRSES 20. SAAT PROGRAMIYLA HALK TV’DE

Deneyimli gazeteci Özlem Gürses, Halk TV’de yapacağı ‘20. Saat’ programıyla ekranlara dönüyor.

Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü saat 20:00’de canlı yayınla ekrana gelecek Gürses’in ilk konuğu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olacak.

13 Nisan Pazartesi günü İmamoğlu’nu ağırlayarak 20. Saat’e başlayacağını söyleyen Gürses, “Başkanlığının birinci yılını dolduran İmamoğlu ile Korona virüsle ilgili ne tür önlemler aldığını, halka yardım ulaştırmaya çalışırken iktidarın yaşattığı engellerle nasıl başa çıkacağını, İstanbul’un korona virüs haritasını, her şey normale döndüğünde hayata geçireceği projeleri ve çok daha fazlasını konuşacağız” dedi.

ÖZLEM GÜRSES KİMDİR?

Özlem Gürses Ankara’da doğdu. ODTÜ Mimarlık Bölümü’nü bitirdi. Mimarlık Tarihi programında yüksek lisans yaparken geçirdiği bir trafik kazası onu İstanbul’a ve medya dünyasına taşıdı.

ATV Haber Merkezi’nde muhabir olarak başladığı medya kariyerine Star TV’de ‘Gece Hattı’ ve ‘Kırmızı Koltuk’la devam etti. NTV için ‘Mimarlık ve Yaşam’, CNNTURK için ‘Yeşil Ekran’ belgesellerini hazırladı.

Ufuk Güldemir’in kurduğu Habertürk TV’de 20. Saat, 13 Ajansı, Bildiğin Gibi Değil, Burası Haftasonu, Habertürk Gündem programlarının editörü ve sunucusuydu.

Kanal 1 Ana Haber’in hem haber müdür yardımcısı hem de ekran yüzüydü.

Skyturk’te ‘Özlem Gürses’le Çizgi Dışı’ programında pek çok saygın ve ünlü ismi konuk olarak ağırladı.

TV8’de ve Habertürk’te Vivet Kanetti Uluç ve Ayşe Böhürler ile birlikte sunduğu ‘3YÜZ’ün özgün format yaratıcısı ve editörlüğünü yaptı.

FOXTV’de gündüz kuşağı programlarından ‘Affetsen’i sundu.

ArtıBirTV kanalında Uğur Dündar ile birlikle Ana Haber’i hazırladı ve sundu.

Mayıs 2017 tarihinde ise ilk kitabı olan “Bazen Olmaz…” Kronik Kitap’tan çıktı.

Sözcü Gazetesi’nde röportaj ve köşe yazılarına imza attı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu