Televizyon

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum ABD’de

Ekranların sevilen gezi programı Dünyayı Geziyorum dünyanın farklı bölgelerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yer alan bir kent olan Dallas’tan izleyici karşısına çıkıyor. Eşsiz doğa görüntülerinin ve farklı kültürlerden insan manzalarının yer alacağı programda izleyenlere keyifli dakikalar yaşatılacak.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekrana taşıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta, Dallas kentinden keyifli görüntülerle ekranlardaki yerini alacak. Tunca’nın ilk durağı, Forth Worth Stockyards kasabası olacak. Kovboy ve Kovgirl’lerin yaşamı Dünyayı Geziyorum ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Dünyanın en ilginç ve dikkat çeken müzelerinden biri olan Göktaşı Müzesi’nden uzaya dair bilgiler izleyiciye aktarılacak. Meşhur Dallas dizisinin çekildiği mekandan da keyifli görüntülerin yer alacağı Dünyayı Geziyorum izleyicilerini yine ekrana bağlayacak. Nesli tükenmekte olan canlılar, müthiş hamburger tarifleri, botanik bahçeler ve su havuzları Dünyayı Geziyorum’da…

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini izleyici karşısına çıkarıyor. Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 17:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu