MagazinYerli Dizi

Pahalı kürküyle fotoğraf paylaşan Hadise’yi topa tuttular

Ünlü popçu Hadise, hayvanseverlerin hedefinde…. Hadise’nin giydiği 48 bin liralık tavşan kürklü paylaşımı  hayvanseverleri kızdırdı. Ünlü şarkıcı lüks kıyafetleriyle poz vermesi çok sayıda tepki almasına neden oldu. Modacı Cemil İpekçi katıldığı 2. Sayfa programında Hadise’yi zevksiz bulduğunu dile getirdi.

CEMİL İPEKÇİ’DEN HADİSE’YE SALVOLAR

Stili için servet harcamaktan geri durmayan Hadise, bu kez seçtiği kıyafetle hayvanseverlerin boy hedefi oldu. Ünlü şarkıcı, şıklığı uğruna gerçek kürk giymekten geri durmadı. Ünlü popçu  geçtiğimiz gün Tom Ford marka leopar baskılı tavşan kürküyle fotoğraf çektirip yayınlayınca olanlar oldu.

Hadise’nin bu tercihi, hayvanseverleri ayağa kaldırdı. 48 bin liralık gerçek kürküyle poz veren şarkıcı, eleştiri yağmuruna tutuldu.

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. Hadise’yle ilgili çarpıcı açıklamalar yapan İpekçi, ünlü şarkıcı için demediğini bırakmadı.

“HADİSE SEN KİMSİN?”

Hadise’nin kürk giymesiyle ilgili konuşan Cem İpekçi,  şunları söyledi: “Adı gibi hadise olmuş üzerine konuşmaya gerek yok. Bunu da başarmış. Onun garip fanları var. Hesaplarına bakıyorsunuz ama bir bakıyorsunuz ki hepsi fake hesap. Bir keresinde ona ‘kadın’ dedim diye yer gök fırladı. Halbuki ben 20 yaşından beri herkese kadın derim. Fanları ve ablası ‘Nasıl kadın diyebilirsin sen kimsin?’ diye. Ben 48 senelik 279 tane ödül almış bir tasarımcıyım. Sen kimsin?

“TÜRKİYE’DE BİR KİŞİ ELİNDEN TUTMUŞ DA ŞARKI SÖYLEMİŞ”
Belçika’nın Flaman kısmından gelmiş orada tutmamış burada Allah razı olsun bir kişi elinden tutmuş da şarkı söylemişsin. Karga karga gak demiş çık şu dala bak demiş senin fanın tabi ki de olacak. Türkiye’de fanın olması için saçını sarıya boya birazda kalçaların olsun iki tane kıvır 4 tanede bağır 5 kişiye de pislik at yarın fanın olur.

“KONUŞMAK DEĞİL DEFTERİM DE BİLE YOK”
Ben dünyada ders veriyorum. Ben olsam ‘Cemil İpekçi böyle dedi biraz dikkat edeyim’ derim. Ama o büyük bir ukalalıkla çıktı. Onun hakkında konuşmak bile değil defterim yok. İsmini uygun bir Hadise daha yapmış işte. Önemli olan gazetelere böyle çıkmak değil sanatınla çıkmak. Hadise’nin zevkli olması mümkün değil. Çünkü Belçika bir moda merkezi değil. Bu kızda flaman kısmında doğmuş onlarda da çok fazla zevk yoktur. Çok iddialı. Ben güzel kadının kendine güzel dediğini görmedim. Nerede gudubet varsa kendini pek güzel bulur. Bu kılıkla da çok güzel Hadise yapmış.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu