Gündem

Pamela Anderson’dan İngiltere ve ABD’ye ‘Assange’ tepkisi…’Amerikan köpeğisiniz!’

ABD’li ünlü oyuncu Pamela Anderson, “kahramanım” dediği WikiLeaks kurucusu Julian Assange’ın gözaltına alınmasına sert tepki gösterdi.  Pamela Anderson, sosyal medya hesabından Assange’ın gözaltına alınması karşısında Ekvador, İngiltere ve de ABD’ye dikkat çeken ifadelerle yüklendi.

EKVADOR İNGİLTERE’YE AĞIR HAKARET ETTİ

WikiLeaks kurucusu Julian  Assange’ın Ekvador’un Londra elçiliğinde gözaltına alınmasına bir tepki de ünlü oyuncu ve model Pamela Anderson’dan geldi. Assange’a olan sevgisini her fırsatta dile getiren Anderson, Twitter hesabından  “Şok içindeyim. Nasıl yaparsınız?” diye sordu.

Pamele Anderson, hem Assange’ın sığındığı Ekvador’a hem de büyükelçiliğin bulunduğu İngiltere’ye tepki gösterdi.

Anderson, “Şok içindeyim. Ne dediğini tam olarak duyamadım. Çok kötü görünüyordu. Nasıl yaparsın Ekvador? Nasıl yaparsın Birleşik Krallık? Elbette, siz Amerika’nın köpeğisiniz ve o aptalca Brexit saçmalığından başka yöne dikkati çekmeye ihtiyacınız var” diye yazdı.

‘ŞEYTAN, YALANCI VE HIRSIZSINIZ”

ABD Başkanı Donald Trump’ı da hedef alan ünlü oyuncu, “ABD’ye ne demeli? Başkanın bu zehirleyici korkaklığı. Bencil ve zalimsin. Şeytan, yalancı ve hırsızsınız. Siz kokuşacaksınız biz yükseleceğiz” ifadelerini kullandı.

Londra Emniyet Müdürlüğü, Ekvador’un Assange’a verdiği sığınma hakkını kaldırmasının ardından, Assange’ı 2012 yılından beri bulunduğu büyükelçilik binasında gözaltına aldı.

Anderson, kişisel blogu üzerinden paylaştığı bir yazıda Assange için ‘en sevdiğim kişi’ yorumunu yapmıştı. Assange’ı ‘kahraman’ olarak niteleyen oyuncu, “Onu bu yüzden seviyorum” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu