MagazinTelevizyon

Pamuk yine bayılacak mı? Esra Erol’da evlilik teklifi heyecanı canlı yayın izle!

Cuma günü canlı yayında alacağı evlilik teklifi karşısında damadın ağzından “Benimle evlenir misin?” sözlerini duyunca düşüp bayılan heyecanlı gelin adayı Pamuk, cevabını veremediği soruyu bugün bir kez daha duyacak. Evlilik teklifi yarım kalınca, Pazartesi günü yeniden evlenme teklifi yapmak zorunda kalan Anıl’ı ve programın sunucusu Esra Erol’ü yine zor anlar mı bekliyor? Pamuk canlı yayında yine evlilik teklifi almaya hazır mı? Pamuk evlilik teklifini haberimizden canlı olarak izleyebilirsiniz…

1,5 hafta önce ilk kez Esra Erol’da tanışan Pamuk ve Anıl bugün canlı yayında evlenmeye karar verdiklerini açıkladılar. 26 Mayıs Cuma günkü yayında neler yaşandı neler… Damat adayı Anıl’ın set ekibi ile birlikte gelin adayına sürpriz yapacağını son anda öğrenen Pamuk, canlı yayında düşüp bayıldı. Aldığı evlilik teklifinin heyecanına dayanamayan gelin adayı Pamuk canlı yayında herkesin gözü önünde yere yığıldı. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Heyecandan tir tir titreyen Pamuk, evlilik teklifi daha edilmeden “Esra abla düşüp bayılabilirim.” diyerek Esra Erol’u uyardı. Ambulans ve sağlık ekiplerinin hazır olduğunu öğrendikten sonra rahatlayan Pamuk, damat adayının karşısında “Benimle Evlenir misin?” sorusunu alır almaz düştü bayıldı.

Canlı yayında Pamuk düşünce anında bant yayın girdi. Esra Erol tekrar yayına dönüşte Pamuk’a “Ben ömrü hayatımda böyle bir şey görmedim. Lütfen ayaağa kalkma otur oturduğun yerde…” diyerek uyardı.

Bir türlü Pamuk’un heyecanı dinmeyince evlilik teklifi Pazartesi gününe kaldı. Pamuk evlenme teklifine ne cevap vereceğini iki gün boyunca düşünmek zorunda. Pamuk Pazartesi günü heyecanını yenebilecek mi? Bu soruların cevabı ancak Pazartesi günü öğrenilecek…

Pamuk evlilik teklifi canlı yayın izlemek için tıklayınız

İşte Esra Erol’da gelin adayının bayılma anları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu