Magazin

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü tepkilere neden oldu

Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu akşam sahiplerini buldu. En çok merak edilen konu ise en iyi erkek ve kadın oyuncuların kimler olacağıydı. Bu akşam bu soru cevabını buldu.

EN İYİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜNE İTİRAZLAR YÜKSELDİ

En İyi Kadın Oyuncu Ödülü ATV’de yayınlanan Hercai dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin’e giderken En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Fox TV’de yayınlanan Doktorlar dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez aldı.

Ödüllere sosyal medyanın ilgisi bir hayli fazlaydı. Kullanıcılar, en iyi kadın oyuncu ödülünü  adaylar arasında bulunan ünlü oyuncu Demet Evgar’ın alması gerektiği konusunda tepkilerine ortaya koydular. Pek çok kişi, bu ödülü almaya Demet Evgar’ın daha çok hakkı olduğu konusunda eleştirilerini paylaştılar.

Ebru Şahin, ödülünü Burçin Terzioğlu, Özge Özprinçci ve Demet Evgar gibi oyuncuların arasından alması dikkatlerden kaçmadı.

Merak edilen diğer bir konu ise en iyi sunucu kategorisinde cevabını buldu. En İyi Kadın Sunucu Müge Anlı olurken erkeklerde bu kategoride ödül Acun Ilıcalı’ya gitti.

46. PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ’Nİ KAZANANLAR

PANTENE YILDIZI PARLAYANLAR

– Ebru Şahin
– İlayda Alişan
-Alina Boz

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCUSU

ECEM ERKEK

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCUSU

ONUR BULDU

EN İYİ KADIN OYUNCU

EBRU ŞAHİN

EN İYİ ERKEK OYUNCU

TANER ÖLMEZ

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU

EBRAR DEMİRBİLEK

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ:

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2

BAŞARI ÖDÜLÜ

Alice

– Merve Dizdar
– Enis Arıkan
– Ezgi Mola
– İbrahim Selim
– Şükrü Özyıldız
-Serenay Sarıkaya

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu